Pro zájemce

Pro produkce a distributory

Vyrobili jste film, který byste chtěli uvést na našem festivalu? Pak neváhejte a vyplňte registrační formulář. Pro 3.ročník je možné registrovat filmy s premiérou v období 1.1.2023-31.12.2023.

Zároveň prosíme, aby jste spolu s filmem na festivalovou projekci vyslali delegaci tvůrců (režisér) a herců filmu, aby bylo možné uspořádat po projekci debatu s diváky, případně autogramiádu.

Pokud chcete uvést váš film na festivalu ve slavnostní premiéře, sdělte nám to přímo v přihlášce. Programová rada pro váš film upraví projekční den a čas. Na premiéry je vyhrazen středeční večer. Produkce festivalu se s vámi spojí ohledně další domluvy.

Pro partnery

Pokud máte zájem nám pomoci podpořit český a slovenský film, staňte se našimi partnery. Vyplňte registrační formulář a náš marketing se s vámi obratem spojí.

Pro pořadatele souběžných akcí

Pořádáte nějakou kulturní akci (koncert, divadlo, výstavu apod.) v Třeboni v době filmového festivalu a chtěli byste se stát jeho součástí? Vyplňte registrační formulář a naše produkce se s vámi spojí. Přihlášky doprovodných akcí je třeba zaslat nejpozději do 30.3.2024.

Pro diváky

Na Filmovém festivalu Třeboň rozhodují o vítězných filmech sami diváci, a to formou hlasování po skončení projekcí.

Vstupenky bude možné zakoupit na festivalové pokladně, během její otevírací doby, cca 1 hodinu před projekcí.
Rezervace na emailu rezervace@filmfesttrebon.cz

Kariéra

Jste pečlivý a spolehlivý? Chcete se stát součástí realizačního týmu během festivalu?

Pak nám o sobě dejte vědět e-mailem na info@filmfesttrebon.cz a bude-li se nám váš profil líbit, rádi vás mezi sebe uvítáme.

 

S Vašimi daty zacházíme zodpovědně, přečtěte si informace o zpracování osobních údajů.